НОВИНИ !!
24 листопада 2020 року в онлайн-форматі відбудеться ІІІ Міжнародна конференція (BRCDGV 2020).
Продовжено термін подачі статей до 21 серпня 2020 року.
Головна сторінка заходу:
https://brcdgv.com/
У листопаді 2019 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя успішно провів ІІ Міжнародну конференцію «БІЗНЕС-РИЗИКИ У ДИНАМІЧНОМУ ГЛОБАЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ (BRCDGV 2019)». Ініціатором заходу виступив партнер університету – Індо-Європейська Освітня Фундація (Польща), а співорганізаторами: Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада.
Дана конференція є хорошою платформою для налагодження співпраці освіти, науки, бізнесу та влади. Уже стало доброю традицією проводити конференцію у різних куточках світу з метою активізації міжнародної співпраці через професійні дебати між експертами в різних галузях: за участю державних діячів, освітян, науковців, підприємців, а також обговорення проблем та перспектив міжнародного співробітництва.
І Міжнародна конференція BRCDGV 2017 відбулася у 2017 році в м. Ниса, Польща (Університет прикладних наук м. Ниса), а 23-24 березня 2020 року у м. Патна, Індія, повинна була відбутися ІІІ Міжнародна конференція (BRCDGV 2020). У зв’язку із поширенням вірусу COVID-19 програмним комітетом було прийнято рішення про перенесення заходу на 24 листопада 2020 р. та проведення його в онлайн-форматі.
Індія є однією із найбільш екзотичних країн світу. Неймовірні звичаї та унікальна культура виділяє її серед інших країн Азії. Це країна контрастів. Саме тут: вперше виникли: алгебра і тригонометрія; шахи; йога; аюрведа; засновано перший у світі Університет; у Боллівуді знімають більше фільмів, ніж у Голлівуді; а чотири релігії, які народилися в Індії є рідними для четвертої частини населення світу.
Попри це, з Індією мало знайомі, як з країною з колосальним економічним потенціалом, що вона успішно доводить протягом останніх 5 років. Як зазначає The Financial Times, Індія може обігнати Китай і стати найбільш швидкозростаючою великою економікою світу.
Отже, чому ІНДІЯ?
– аграрна країна, що входить до першої п’ятірки за рівнем виробленого ВВП; агросектор забезпечує робочі місця 53% населення;
– економіка збільшується в середньому на 6–7% щороку;
– Індія – одна з небагатьох країн світу, що активно, за державної підтримки, розвиває стартап-екосистему;
– розвиток сектору послуг – найбільшим експортер ІТ-послуг, аутсорсингу бізнес-процесів, послуг програмного забезпечення, що дозволяє щороку отримувати дохід понад 150 мільярдів доларів; – прошарок середнього класу невпинно зростає (сьогодні – понад 300 млн осіб).
За прогнозами, протягом наступних трьох-п’яти років Індія буде основним виробником серед усіх країн, що розвиваються. Згідно рейтингу Світового Банку «Легкість ведення бізнесу» Індія посідає 77-ме місце у 2019 році, ставши країною, що займає перше місце в Південній Азії. Очікуючи, що попит на електронне обладнання до 2020 року швидко зросте до 400 млрд. дол. США, Індія має потенціал стати центром виготовлення електронних виробництв, а уряд має на меті досягти чистого нульового імпорту електроніки до 2020 року. Світові бренди, які сьогодні інвестують в Індію: Huawei, Lenovo, Samsung, Xiaomi, General Motors, Kia та ін. Нещодавно Елон Маск підтвердив свій намір приєднатися до програми Уряду Індії «Make In India», що спрямована на залучення інвестицій в економіку, щодо виробництва електромобілів Tesla. Індія сьогодні демонструє зростання рівня життя населення. Влада приймає в цьому найактивнішу участь, розвиваючи інфраструктуру, електрифікуючи домогосподарства по всій території країни, підвищуючи купівельну спроможність населення.
Одним із ключових факторів такого зростання є розвиток системи освіти і науки, а також глобальна співпраця.
Ситуація із коронавірусом внесла свої корективи у різні аспекти життєдіяльності країни. Про теперішній стан, перспективи, особливості та можливості подальшої співпраці Ви дізнаєтеся, ставши учасником BRCDGV 2020.
Детальна інформація: https://brcdgv.com